PearlS CLan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PearlS CLan

Leader; Twety34 AnD SchwarzPhantom

AnasayfaAnasayfa  ChatChat  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Clana girmek istiyorum.

2 posters
YazarMesaj
WarriorTheTurK
0~1lwl
0~1lwl
WarriorTheTurK

Clana girmek istiyorum. Empty
MesajKonu: Clana girmek istiyorum.   Clana girmek istiyorum. Icon_minitimeCuma Ekim 05, 2007 3:14 pm

Öncelikle herkese selam.PearlS clanını biliyorum ve alırsanız girmek istiyorum karakterimin adı WarriorTheTurK lvl 59 51k da np var.Cevap verirseniz oyunda veya buradan konuşuruz.Herkese iyi oyunlar.
sympatex
0~1lwl
0~1lwl
sympatex

Character sheet
Char Hp:
Clana girmek istiyorum. Left_bar_bleue1/1Clana girmek istiyorum. Empty_bar_bleue  (1/1)
Char LvL:
Clana girmek istiyorum. Left_bar_bleue80/80Clana girmek istiyorum. Empty_bar_bleue  (80/80)

MesajKonu: Geri: Clana girmek istiyorum.   Clana girmek istiyorum. Icon_minitimeCuma Ekim 05, 2007 9:04 pm

ne karaktersız adam ya bu harbıden acayıp karaktersız warıorturk pehhh ulan benım clanım olsa g5 olsa yıne senı almam
WarriorTheTurK
0~1lwl
0~1lwl
WarriorTheTurK

MesajKonu: Geri: Clana girmek istiyorum.   Clana girmek istiyorum. Icon_minitimeCuma Ekim 05, 2007 9:28 pm

Öyle bol keseden sallamak kolay muhattabım sen değilsin..Eğer çok büyük bi sorunun varsa özelden yazarsın.
WarriorTheTurK
0~1lwl
0~1lwl
WarriorTheTurK

MesajKonu: Geri: Clana girmek istiyorum.   Clana girmek istiyorum. Icon_minitimeC.tesi Ekim 06, 2007 10:21 pm

Cevap vermeyi düşünmüyosunuz herhalde neyse önemli değil.. Teşekkürler yinede iyi oyunlar herkese..

Clana girmek istiyorum.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Clana girmek istiyorum
» clana girmek istiyorum
» clan girmek istiyorum
» Bende istiyorum desem :)